| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Nechtěla jsem si kupovat vzrostlý keř za několik tisíc, ale asi budu muset, protože tomu našemu chudáčkovi se asi nestihne vytvořit dostatečně dřevnaté větve."

Tahle odrůda bohatě plodí brebu (tu první sklizeň). Je to vyzkoušené. Druhá bohužel nemá šanci (letos byl ale divný rok, takže jsem měla asi 20 zralých plodů i z té druhé sklizně). Větve pro jistotu balím, abych nepřišla o úrodu, ale ještě mi nikdy nezmrzly (u odrůd pěstovaných na první sklizeň potřebuješ loňské dřevo). Balím do normální bílé geotextilie, ale partner rád pomáhá, i když už to měří přes 3 metry, protože jsou mu fíky sympatické (a zavařenina z nich taky).

https://www.exoticka-zahrada.cz/Ficus-carica-english-brown-turkey-Palava-cca-60-cm-d6.htm

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.