| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vrrtku, odkud jsi? aspoň kraj, já z jihu střední Moravy a informace o tom, že je potřeba se na přijímačky připravit tu má každý, i na naší vesnické škole

ä předpokládám, že každý umí číst a zajímá se a tak se k informacím může dostat, nikomu není jak je zatajit

zdá se mi, že žiješ v nějaké divné bublině, kde očekáváte od okolí strašně moc, ale bez přičinění, a to včetně shánění si informací nebo podání odvolání

taky jsem zažila maminku, která se pohoršovala, že má poslat přihlášku na SŠ ona a neděláme to my jako škola, dětem občas musím říct, že fakt neznám požadavky každé středí školy třeba na zdravotní doporučení, nebo jestli má ta jejich škola školní přijímací zkoušku, ale oni se aspoň zeptají a já jim to řeknu - že nevím, ať si to zjistí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.