| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno, to je vidět.
Předpokládám, že platí nějaká pravidla pro docházku.
Pokud někdo potřebuje změnu termínu, musí se nepochybně postupovat určitým způsobem.
Součástí je velice pravděpodobně předem se domluvit.
Součástí jistě není styl "přijďte, kdykoli se vám chce, anarchie rulez, máte na všechno právo".
Pokud by ke mně v podobné situace na začátku hodiny někdo přišel a velice slušně poprosil, jestli se může zůčastnit, že měl ten a ten důvod, asi bych ho pryč neposlala. POKUD bych k tomu neměla důvod. Nebo pokud by o předchozí hodinu nepřišel z nějakého banálního důvodu typu "ono se mi nechtělo / musel jsem dohrát PC hru". V takovém případě (nebo pokud bych měla pocit, že je tam moc lidí a byl by už navíc, případně bych neměla vytištěné materiály pro osobu navíc) bych ho dost možná pryč poslala. Pokud by na mě vytáhnul něco ve smyslu, že musím, ptž mě platí ze svých daní, vůbec bych neměla chuť se mu dál věnovat. Z mého pohledu porušil běžná pravidla a místo přijetí své chyby (nedomluvil se včas) má ještě poněkud trubkovité poznámky - ať si najde lektora soukromého placeného. ~d~
To je jak kdyby ses v obchodě dožadovala, že mají v letáku to a to a ty máš právo to koupit a je ti jedno, že už je vyprodáno. Nebo u lékaře, že tě objednací doby nezajímají (kromě akutního stavu, tam OK) a ty máš nárok, aby tě vzal teď hned a na objednání kašleš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.