| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no a opět i naopak, denně jezdím kolem školy na rohu, kdy každý mine přechod, aby o 10 metrů dál přešel šikmo napříč silnici... já vjíždím do zatáčky kde není vidět a pravidelně mi tam někdo nakráčí... a nejen děti, ale i s rodiči - proč je tohle proboha ti rodiče učí??? na ten přechod řidič dobře vidí hned jak přijíždí, ale za tím rohem je to prostě bez šance... já to vím, jezdím tam velmi, velmi pomalu, ale kolikrát tam vidím někoho brzdit na poslední chvilku, jak se do té zatáčky rozjede (je to navíc do příkrého kopce, má smysl přidat plyn) a někdo mu tam vlítne ~d~
no jsem taky udavač, čas od času pošlu do té školy mail, aby dětem připomněli bezpečné přecházení...
(další problém jsou tam rodiče vozící děti autem, ale to je už zase jiná věc...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.