| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed pokud rodiče nesledují cíleně průměr,tak si všimnout nemuseli, a pokud k tomu ještě přidala nové známky tak už vůbec ne.Máme školu online a je to rozdíl proti bakalářům, teď vidím v úvodu hned po přihlášení jen tři nové známky + v kalendáři u rozvrhu zetko jako nová známka, jenže rozvrh ukazuje dnešní den a následující (pokud ho cíleně nerozkliknu a nepohybuju se v něm v datech), takže pak ale stačí když učitelka třeba dnes zapíše dvě známky z češtiny a dvě z matiky a já vidím jen tři nové,tu čtvrtou už ne,ale ještě je vidím v rozvrhu, tak o nich vím, ale pokud dnes dopíše učitelka známku se starším datem tak se mi to jako nová známka neukáže.Musím jít na hodnocemí,tam si zobrazit celkové a pak si hlídat průměry,protože nová známka nijak na sebe neupozorňuje. Takhle jsem taky koukala že se mu změnil průměr, nebo mi hlásil mám jedničku ze čtenářského deníku, já mu říkám žádná nová známka tam dnes není a on je,ale s prosincovým datem, hm tak pak pátrám pod jakou váhou je jednička navíc, ano byla tam ale kdyby ji nehlásil tak to nevím. V tom byli bakaláři lepší,protože i známky se starým datem se v úvodu zobrazovali,dokonce i když se jednalo o změnu známky měsíc staré,tak se mi to ukázalo jako "nová" známka a až u podrobností jsem viděla za co je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.