| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko ..No vidíš a já si naopak myslím, že s demokratickou volbou zacházím jako s demokratickou volbou. Volila jsem v druhém kole Pavla, ale přesto si nemyslím, že je správné hodnotit kritéria jiných voličů, ani kdyby zrovna volili jiného kandidáta. Jsou taky lid, jejich hlas má stejnou váhu jako ten můj a do jejich kritérií mi vůbec nic není....

Naprosto souhlasím, a toto jsem myslela tím jak mi vadí že někdo vykřikuje že pokud volíš ab tak jsi úplně blbý, nebo i naopak pokud volíš pp,tak čekej válku však uvidíš.Volby vnímám tak, že každý se má rozhodnout podle sebe, každý máme jinou věc která rozhodne,které v kampani uvěříme a ostatním může být jedno jestli je důvod věk,studium,hříchy z mládí,zelený mozek,nesouvislé mluvení, žádná mimika,vyhýbání se odpovědím,sympatická budoucí první dáma,nebo třeba i to že při osobním setkání na předvolebním mítingu mi jeden ochotně podal ruku a druhý to arogantně odmítl,prostě důvod může být jakýkoliv,třeba i absurdní pro ty ostatní,ale to je opravdu každého věc pro koho a proč se rozhodne.Může mi vadit že díky dezinformacím a já vím že je ten důvod třeba nesmyslný,ale neznamená to že ten člověk je debil protože tomu uvěřil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.