| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No teda, to se to rozjelo.

A vidím, na kolik jmen jsem pozapomněla, klidně bych mohla opsat seznam zde diskutujících, většinu mám v merku jako dlouholeté přispěvatelky.

Omlouvám se, že mě nakonec vždycky napadnou ta jména spojená s nějakým těžkým údělem/příběhem, místo abych si vzpomněla na zábavné historky. Ještě totiž myslívám na nick , jehož název jsem zapomněla, ale diskuse se jmenovala "16letý syn bude otcem...". Jak to na začátku vypadalo vlastně s tímhle tématem nadějně, tak z toho pak byla tragédie staršího syna.

Takže co tím chci říct: že děkuji všem přispěvatelkám, těm které se odvažují anonymně přicházet s těmi nejtěžšími tématy, těm které na to reagují, těm co ostatním nabízejí oddychové "plkání", těm, co umějí dát praktické rady nebo odkazy, co kde hledat. Protože na Rodině se ví nakonec všechno a i když se umímě poštěkat, tak si umíme i pomáhat. krásný den všem~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.