| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám to nachlup stejně jak Cimbur. Problém je ale ten, že já jsem narozdíl od většiny lidí zde na rodině (jak tak čtu ostatní příspěvky tady) opravdu toxická. Veškeré svoje vztahy s ostatními lidmi, které by se mohly nazývat kamarádskými, dokážu z minuty na minutu naprosto zničit a na těch troskách už se nedá nic znovu vybudovat. A vůbec nezáleží na tom, jaký je ten druhý člověk charakterově nebo jestli to vyšumělo (k tomu v drtivé většině ani nestihne dojít) Tak většinou opouštím známé já v okamžiku, kdy si uvědomím, že už mi jsou blíž a že by mi jejich případný odchod dokázal ublížit. Už jsem bohužel ve věku, kdy nic víc než povrchní vztahy nenavážu, takže jsem se vědomě rozhodla nikomu neničit život a jsem bez přátel. Tím si můžu být jistá, že nikoho neopustím a nikdo neopustí mě. Smutný příběh. Vím, že budu mít strašně zanesenou karmu, ale prostě to je něco s čím mi nikdo nemůže pomoct.. Už to tu takhle nějak doklepu a doufám, že v příštím životě budu lepším tvorem

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.