| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem asi něco mezi.
V porovnání s mým mužem jsem vyhazovač (muž má náturu vetešníka, schoval by úplně všechno), ale oproti pragmatickým vyhazovačům skladuji dost.
Je to asi trochu problém věku, jsem už holt na světě tak dlouho, že se mi nasbírala hromada různých dárků, suvenýrů a celkově předmětů, ke kterým se pojí vzpomínky a city a není lehké je jen tak vyhodit. Přitom z estetického hlediska se mi mnohé už nelíbí a nemám pro ně vhodné umístění, ale příčí se mi zbavit se jich. To je taková past, ze které nevím, kudy ven.
No a pak mám nahromaděné oblečení za cca dvacet, ne-li třicet let, všechno je zachovalé a všechno mi velikostně sedí, tudíž opět se mi příčí to vyhodit, neboť co kdyby... ~d~
Vím, že to budu muset prolomit, aby jednou po mně nemuselo být likvidováno celé muzeum, ale zatím jsem učinila jen nesmělé krůčky (a nad každým vyhozeným dětským výrobkem jsem zamačkávala slzu).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.