| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

apo-leno, já jsem si přivezla šlapací Singer od mé prababičky, která ho měla ještě od své tety. Nechala jsem ho zrekonstruovat, a vyjímá se tady moc hezky. Mám ráda kombinaci starých a nových věcí. A v bazaru jsem sehnala už zrestaurované kuchyňské váhy, jednu i s kompletním závažím a druhou s posuvným závažím. Nikdy předtím ani po tom jsem tak krásné váhy nenašla, tak jsem si je koupila. Babi měla doma podobnou, ale zaprvné ji pořád používala, a nebyla zrenovovaná, a chtělo ji více zájemců, tak jsem si ji sehnala jinde. Ale to jsou jediné "významné lapače prachu", jinak preferuji mininalismus. Mamka má ještě krásný starožitný kafemlýnek, žehličku, které se nahřívalo tělísko na peci, a hmoždíř. To jsou krásné památeční věci, které bych nikdy nevyhodila. Jo, a v bazaru jsem koupila krásnou zrestaurovanou truhlu. Mí prarodiče tyhle věci vyhazovali, škoda. Pra-pra dědeček si přivezl takový ten cestovná kufr/truhlu, když byl v USA mezi první a druhou světovou válkou. Ten zase zrenovovala jeho dcera, a taky vypadá moc krásně.
Ale třeba mamka se sběratelkou křišťálu, a už teď vím, že si ho k sobě do bytu nevezmu.
Jinak věci pravidelně třídím a dávám za odvoz. Případně za domácí výpěstky. Darovala jsem servis kamarádce, chtěli ho na chatu. A když ho viděli, tak na chatu dali ten, co měli doma, a můj si nechali v bytě. Jsem ráda, že ještě prokáže službu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.