| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejsem žena, ale za nás oba odpovím: Jsme hromadiči. A já nakupovač.

Problém je v tom, že jsme nikdy nebyli konfekční, ani v oblečení, ani v botách, i léků máme spoustu skoro odjakživa.

Už na ZŠ mi mamka musela nechávat upravovat oblečení babičkou, protože jsem měl strašně silný stehna. Dneska jsme mimo rozumnou konfekci. Včera v hospodě ženě ukradli bundu a byla z toho hodně špatná, byť stála pár stovek. Protože ji tak snadno znova nesežene. Když chci košile, tak to musí být hodně XXL oddělení, nebo prodejna velkých velikostí, ale tam jsou ceny 2x - 3x větší.

No a ve skříních máme spoustu věcí z období jiných velikostí. (Když jsem vážně onemocněl, ztratil jsem 30 kg a za následujících 5 let je zase přibral + dalších 20 kg). Občas malé košile a společenské kalhoty věnuji ženatému synovi.

Vedle toho občas mám nějaké projekty doma, jako třeba krabicové poličky na zeď v rohu nad postel. Jenže se to zčásti neudokončnilo a část krabic leží na skříni apod. Taky nějaké díly pro inteligentní domácnost, ty mám v tašce v ložnici pod stolem.

Taky jsme museli vyklidit babiččin byt a vyházeli jsme neskutečné množství dokumentů (byla komunální politička několik období a učitelka a měla tam snad všechny podklady schůzí zastupitelstva, rady, ...) A ročníkové, seminární, ... práce, kterými otravovala dětem život. Jenže tam bylo i dost starožitností, památek i potom, co její manžel ukradl všechno, co nebylo vidět. Zemřel dřív než ona. A to je různě rozstrkané. Na některé věci mám vzpomínky ještě z dětství: Třeba taková moderní plastika z rour a čtverců, snad školní práce a dárek od tátova kamaráda - sochaře z Indie. Táta ji měl v ateliéru, kde to nádherně smrdělo jeho potem (a chlastem). A měl v ní strčenou malou lebku, snad nějakého mláděte lidoopa. Tu už nemám.

Občas něco uklidíme, třeba po 2 letech můj stůl v ložnici, který ovšem sloužil jako skladiště všeho od léků, spisů, dárků, technických věcí, brýlí, baterií, knih, ... Ostatně knihy už nám přetékají všude, nemáme moc velkou knihovnu.

Byt by potřeboval celkovou rekonstrukci a nějak se mi do toho vůbec nechce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.