| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

inko, občas jsou to fakt divné situace...
zažila jsem firmu, kde se i účast na vánočním večírku vyžadovala poměrně tvrdě, u vstupu se odškrtávala prezentace, kdo se nedostavil, musel na kobereček k HR a vyslechnout si kázání a poměrně slušnou masírku a před každou další akcí si ho HR vzala k sobě pak předem a opět bylo kázání - prostě byl veden jako potížista... nehledě na to, že se mu neúčast průběžně připomínala a "omlacovala o hlavu"... firma si zakládala na "přátelském" kolektivu, což se projevovalo tykáním a poněkud nucenou soudržností... kdybych to nezažila, neuměla bych si to ani představit... já skončila na koberečku i za podezření, že jsem opustila večírek příliš brzy - prostě jsem jen neseděla s lidmi ze své kanceláře, pohybovala jsem se v jiné části hospody a HR mě tam neviděla (a asi taky kolegyně si myslely, že jsem odešla a žalovaly ~8~)... připomněla jsem jí, že jsme se setkaly na wc v poměrně pokročilou hodinu, což mě zachránilo ~a~ ~t~
a víš co je nejhorší? že to byl tak postupný a setrvalý tlak, že jsem se nedokázala ani vymezit - tak trochu jako pomalu vařená žába... celá ta zrůdnost těch vztahů tam mi došla až se zpožděním, když už jsem byla pryč... (tohle byla vlastně jen třešinka na dortu, jinak to zahrnovalo pomluvy, intriky, výhružky, vyloženě hry s lidmi - mobbing a bossing v praxi)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.