| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S přítelem jsme půl roku a prakticky od začátku nefunguje sex. Nejprve to na něj bylo brzy, potřebuje si být vztahem jistý. Pak chvilku něco málo proběhlo. Asi měsíc jen mazlení. Nikdy se mu nepostavil, bez ohledu na to jestli jsem se snažila nebo to naopak nechala na něm. Pak nastaly výmluvy na práci, únavu, nevolnost a pod. Snažila jsem se být vstřícná a trpělivá, i když je to pro mě velice těžké. Úplně jsem se stáhla, aby neměl pocit že na něj tlačím. Poslední tři měsíce vypadaly jako manželství po 20 letech. Do práce, z práce, zprávy a jít spát. O víkendu hned po probuzení zahlásí, že je unavený. Asi abych se o nic nepokoušela.
Sbírala jsem odvahu na otevřený hovor. Shodou okolností začal sám. Doufala jsem, že mi na rovinu přizná, že má problém a vyřešíme to. Pochopitelně bych nic nenamítala proti pauze, aby získal jistotu že nemusí. Místo toho jsem se dozvěděla, že problém je u mě. Prý jsem byla na začátku moc aktivní a to ho znechutilo. Pak pokaždé, když jsem se o něco pokusila ho to jenom víc zablokovalo.
Ty pokusy nebyly žádné ataky. Jen vášnivý polibek nebo jsem se k němu víc přitiskla. Hlazení jen do pasu, od pasu dolů je zakázaná zóna. To jsem pochopila velice rychle.
Myslím, že je impotentní a místo aby se zachoval jako chlap, tak to jednoduše hodil na mě. Co myslíte? Je nějaká šance že se to zlepší?
Je mu 50. Mě téměř také. S muži jsem nikdy neměla problémy. Ani v komunikaci ani v sexu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.