| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám dvojčata, mám batole a mimino, mezi dětma mám 16 měsíců.~:-D

Jednu babičku jsme jako děti vídaly jednou týdně v neděli po obědě na návštěvě, my děti lítaly někde venku, dospělý se bavili mezi sebou.
Tahle babička měla sestru, bohužel letos zemřela. S tou to probíhalo podobně, neměla děti, tak za ní jezdili moji rodiče, tam nepravidelně a nás brali sebou. Brala jsem ji jako další babičku.
Druhá babička s námi žila. Ale i tak žádné velké hlídání nebylo. Pohladila nás, koupila dárek i mimo svátky a narozeniny, ale na ples naši šli, až když jsme se hlídali sami. Babička byla dozor, to ano, ale nebylo to, že by naši chodili do hospody a babička nás od mala hlídala. Spíš pomáhala mamce v kuchyni a s domácností.


Vztahy máme dobré, s jednou babičkou pravidelně jezdím na dovolenou, takové ty důchodcovské poznávačky autobusem po Evropě.
Teta se přes covid trošku pomátla a stala se ležákem. O tu jsme se se sourozenci, mamkou a babičkou (tetinou setrou) starali.
A druhá babička již zemřela, já jsem zrovna měla své první miminko, staraly se o ní její děti a partnery. Já na to neměla a doteď mě to mrzí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.