| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Naopak přibývá rodičů, kteří řeší hystericky všechno, úplně kontraproduktivně."

No jasně, ale za tím spíš vidím jakousi racionalizaci (řeším X, takže jsem dobrý rodič). Dítě má pupínky - seřvu školku, že dítěti dala mlíko, lepek, celer (i když jsem neoznámila žádnou alergii, každej přece ví, že mlíko, lepek, celer atd.).
Školka hlásí vši, tak seřvu učitelku, neboť dítě chytlo vši ve školce.
Moje dítě dá pěstí učitelce, ale ono za to nemůže, protože má ADHD a ať si to školka nějak vyřeší. Moje dítě má kousnutí od jiného dítěte, jdu si stěžovat zřizovateli. Školka jezdí moc na výlety (a mému dítěti se dělá špatně v autobuse). Školka jezdí málo na výlety, jinde jezdí každý měsíc někam jinam. Školka nepořádá pizza-night. Školka nemá kroužek jezdectví a golfu. Nechci, aby dítě ve školce spalo, protože pak doma neusne. Dítě ve školce ne/spí, protože jsou tam patologické zóny. Ve školce zvoní zvonečkem a to je nezdravé na sluch. Chci, aby mi učitelka vyfotila dítě, jak jí polívku a poslala mi to na WA. Kroužek se naplnil hned první den, chci náhradní. ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.