| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já na to koukám asi z pohledu zaměstnance takový Dari79.

Mám doma 3 děti, čas od času potřebuji s nimi k zubaři, na oční (všichni máme brýle), sportovní prohlídky, standardní prohlídky u dětské doktorky, třídní schůzky, školní akce - v září, v prosinci a v červnu, kazdé dítě sportuje, tak že čas od času volno na nějaké závody. Pak mám své lékaře - gynda, zubar, oční prostě pořád něco. Na PN jsem byla za 7 let dva dni. Jako máma pořád honím čas a kdykoliv můžu a mám naděláno, chci prostě třeba vyjímečně se potkat se svým dítětem dřív jak v půl sedmé večer.

Svému zaměstnavateli, který neřekne ani popel, když řesím svoje pochůzky a občas si v práci musím vyřešit i soukr. mail nebo nějakou banku, doklady. To je prostě pořád něco. Já bych neřekla ne, pokud mě požádá o dočasnou výpomoc za kolegu na PN. Pokud pracuji za dva lidi dostávám se do smyčky a nestíhám dělat dvě 8hod. práce v jedné pracovní době. Pokud to kolega natahuje a protahuje svůj návrat a není schopen říci nadřízenému, kdy a jestli vůbec plánuje svůj návrat, budu naštvaná a kolegové kteří navazují na mou a její prácei taky, protože taková práce nemůže být kvalitní. Naštvaná je rodina a už to jede další smyčka, psycho a deprese pro dalši osobu?

...trochu mám dojem, že na zakladatelčiných zdravotních problémech se podílí právě i ta práce velkou měrou. Těhotenstvím vybruslí jen na tři roky a pak se její stavy začnou opakovat a k prostředí do kterého se jí nechce se přidá i "jak bude to moje dítě zvládat odloučení?", "x let jsem nepracovala, technika se hrozně posunula, zvládnu tu práci?" "Co když bude dítě v kolektivu furt nemocné?" "Jak budu zvládat chod rodiny a práci?" "Úplně se tam vyměninli kolegové, jsk zapadnu?"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.