| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ja nevim, asi na to nejsme jeste tak spatne, kdyz si muzeme vybirat, na cem usetrime a na cem ne - za me treba jist jahody v unoru je blbost, protoze jsou drahy a nejsou dobry - pockam si na cerven. Kdyz jsou drahy papriky, tak koupim treba mrkev a udelam mrkvovej salat s jabkem a citronovou stavou jako od maminky...
Stejne tak si myslim, ze je blbost kupovat si kafe u Starbuck, ja uz nesnasim to, jak na kelimek pisou jmena, fakt nestojim o to, aby kazdy vedel, jak se jmenuji. Ale to jsou proste moje nazory, kazdy to ma jinak. Ja si dam radsi kafe u Tchiba, kdyz uz , je to trochu levnejsi.
Ja tedy pocituji, jak se vse strasne zdrazilo, kazda polozka, kterou platim je drazsi. Nejen energie, najem, potraviny, benzin, krouzky, kadernik, sluzby obecne - a o dost - za ostrihani jsme platila 650 ted najednou 890 - chapu zdrazeni, ale tohle je moc...Moje mama platila 2 500 za barvu a strihani, to si jako duchodkyne taky fat uz nemuze sovoli..
Takze za nas- rozhodne si uz nemuzeme dovolit spolecnou dovolenou na horach - proste ne. Ale znam rodinu, ktera uz byla v tomto skolnim roce dvakrat v Rakousku a jednou v Italii, ctyri lidi, pokazde na tyden. To musi byt pekna palka. Zajimave je, ze rostouci ceny na sjezdovkach jsou velke tema treba v Rakousku a v me prazske bubline se jezdi lyzovat do Rakouska celkem bezne. Tak to nechapu. Stejne tak okrouhneme letni dovolenou. Syn pojede se skolou do Recka, dcera pojede sama do Italie a do Vidne na jazykovy kurz. To je pro mne priorita, ze deti ziskaji takove zkusenosti. Ze ja budu cele leto na chalupe na zahrade a v houpaci siti a na mistim koupalisti mi vlastne uz nevadi. Na spolecnou dovolenou to proste nevyjde.
Na cem setrim, je asi kultura - nastesti mam diky sestre zadarmo nebo za maly peniz listky do divadla - ale do kina treba uz moc nechodim. Stejne tak restaurace - kdyz uz, tak si zajdu velmi rada s kamaradkou , to si uziju a platim sama za sebe. Cela rodina v restauraci - to uz je taky luxus. Ale ja rada varim, takze neva. A v Cestlicich jsem z principu taky nikdy nebyla, protoze ty jejich ceny odmitam akceptovat. Znam takove parky z Rakouska, kde jsou mnohdy i levnejsi, a to maji jine platy. Proste mi prijde, ze my Cesi jsme nekdy jak stado ovci a nechame si vysoke ceny libit. Ja ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.