| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tu máme poslední den měsíce:

Margaret Way-Prokletý ráj
trochu detektivka z Austrálie

Michaela Grünigová-Rodinný hotel 1.-2. díl z Německa od moře a řeší se tam docela dost věcí, aktivní dcera, které chce vést hotel a syn co by rád dělal pianistu, no četlo se to dobře, je tam ten pohled na tu smetánku a obyčejné lidi, strašnou matku co má pocit, že ona ví vše nejlíp, pak přišla ta válka a děj se maličko změnil.

Brian M. Fagan-Sedmdesát velkých záhad , tohle na mě vykouklo, je to teda příšerně staré a X věcí je po těch 20letech už jinak, ale je to na křídovém papíře a ty fotografie jsou moc pěkné

Danielle Stee-Pět dní v Paříži, docela se to hodí na dnešní dobu, ta věčná honba za kariérou.
Vejde se na cesty, je malá.

Stephanie Laurensová-Dáma v ohrožení
oddychovka, když nepotřebujete na nic myslet

Jo Beverley-Dáma v ohrožení
oddychovka, když nepotřebujete na nic myslet

David Lebovitz-Sladký život v Paříži
je tam spousta receptů a vyprávění o životě v Paříži

Danielle Steel-Bludiště života
na konci knihy jsem si pak řekla, že se možná měla líp jak na začátku příběhu
půjčeno, aby to bylo malé a vešlo se mi to do kabelky.

Steve Berry-Okamžik pravdy
u těchto knih dumám jestli to má člověk číst popořadě, když je na tom 13. díl,ale na nic z toho co jsem kdy četla to stejně nenavazuje
Martin Luther King - a co se dělo v 1968

Jane Harperová- Sucho, detektivka z Austrálie, rozhodně to vzalo zajímavý konec. Drželo to člověka docela v napětí.

Vojtěch Matocha-Prašina
to četl manžel, nějak ho to minulo a vůbec netušil, že to existuje(koukal na soutěž z Hámou ve čtvrtek a usoudil, že je třeba se dovzdělat)

David Glockner-Císařův prezident
Tak tohle mi teda vzalo dech. Co vše se dá najít v archívech. No TGM měl zastydlou pubertu asi ještě v 50letech. Tak bych to shrnula. Rozhodně mi to ucelilo obrázek o tom jak žil a jak příšerně se choval a to nejen jako dítě.

Marie Lacrosse-Kavárna ve Vídni - díl 1
na základě skutečnosti se odehrává tento román, jedná se o roky 1879-1889, dost přesně popsaných dějin, protože nějaký ty věci mám načtené a autorka se držela i přesných znění dopisů vytažených z archívu, jen to zasadila do děje. Je to teda tlusté a blbě se to drží. A jinak teda se moc těším na druhý díl, který teda ještě nevyšel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.