| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vrtak "Navíc dnešní móda se mi vůbec nelíbí,oblečení co nosily naše babičky a povinně my jako děcka se mi hnusí-jakoby opelichaný kabátek hnědé barvy,nebo žebrované roláky,plisované sukně atd."

To vůbec nenosím. Nosím svůj styl, občas vybočím nebo zkusím jinou barvu, jiný vzor. I když zrovna plisovanou sukni bych ráda koupila, ta se mi líbí, z nostalgie... nosila ji maminka. Ale nemám už štíhlý pas a nevypadalo by to dobře. Tak nic. Leda bych se donutila míň jíst a zhubla. ~;)

Oblečení kupuju podle toho, jak se mi líbí a ne nutně podle trendů. Něco úplně ignoruju (široké kalhoty nad kotníky culottes bych si nevzala, crop top taky ne. Podle nálady a počasí nosím víc kalhoty (v zimě) nebo sukně. A v posledních letech jsem si v létě oblíbila šaty. Jednak šaty vypadají na mé současné postavě lépe, než sukně s tričkem, a taky je to pohodlnější, nikde nic netísní, neleze, pod šaty je vzdušněji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.