| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko ~t~ ...mám tohle občas v přímém přenosu (děti takové nemám, ty jsou systematické a přesné jako já, jsme ve třech různých znameních, ale trávím někdy víkend či dovolenou s lidmi tohoto typu)
a probíhá to takto:

Je domluven odjezd autobusem v 16:05 (do kavárny, takže šumafuk), takže si odpočítám, že vyjít musíme v 15:59, tedy obouvat se začínám 15:57 (rezerva na vrátit se z předsíně do kuchyně třeba pro mobil, takže z úkonu na 20 vteřin mohou být dvě minuty), oblékat 15:50, ……..atd,

skončím tedy s jakoukoli jinou činností cca v 15:42 (věci nutné udělat předtím si naplánuji obdobně), protože jinak se to nedá stihnout.

Kamarádka v 15:45 začíná míchat nějaké těsto, že upeče sýrové tyčinky, aby byly k vínu, až se vrátíme. Říkám, že to nemůže stihnout, a měla by si spíš rychle umýt ty vlasy, jak chtěla před hodinou... – odvětí, že tyčinky jsou upečené „hned“ a vlasy spláchne mezitím ~d~

Samozřejmě odcházíme téměř o hodinu později, a kamarádka říká: spěchala jsem, ale nevyšlo to ~t~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.