| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale historka dobrá. My jednou na horách taky měli dobrý zážitek. Měla jsem zlomenou ruku, ale lyžovala jsem, jenže jsem nemohla držet hůlky. A protože mě ta ruka hodně bolela, hned na začátku jsem manželovi hlásila, že svoje klíče nechám v kabelce a tu nechám v kufru. Prostě abych toho měla co nejmíň. Na začátku jsem ale měla ty hůlky a pak už jsem to nevydržela a poprosila manžela, aby je hodil do auta, že budu jezdit bez nich. A nevím, co ho to popadlo, ale byl naštvaný, že musí do toho auta, a že budu vypadat jak blbec bez hůlek, a neodemknul celé auto, ale jenom kufr. A položil klíče do kufru, hodil tam hůlky a zaklapnul ten kufr. No a v ten okamžik mu došlo, že máme v autě zamknuté dvoje klíče.
V kufru bylo všechno. Jídlo, termoska s čajem, náhradní rukavice a peníze. My v kapse asi 50 Kč, takže jsme dětem koupili čaj a manžel začal obvolávat servisy. Jenže byl víkend a nemohli jsme nikoho sehnat. Nakonec jedni že přijedou a výjezd bude stát 5000. A když přijeli, zjistili, že náš bezpečnostní zámek nejde otevřít. Nezbylo, než rozbít okno. Mohli jsme si za 5000 vybrat, jestli pravé nebo levé. A pak do Prahy 150 km bez okna. Venku asi- 10 .... teď by se to stát nemohlo, protože auto se s oběma klíči uvnitř nezamkne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.