| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

my letos vyrazili převážně na běžky. Lyže a snowboardy jsme si také vzali, ale my je s manželem nakonec ani nevytáhli.

Mládežníci vytáhli vždy po dni na běžkách ještě na večerní sjezdovku na snowboardy. My jsme si s manželem řekli, že si uděláme pohodičku pod sjezdovkou - drink a něco si zobneme a pak uvidíme.

Tak viděli jsme hned první den, že koupit si jednotlivé jízdné už dneska není možné a já se necílila na to lyžovat celý večer po x km na běžkách, to byla jedna věc. Ještě nám ani nedonesli grog a když jsem se zadívala na sjezdovku, na které jsem trávila mládí, tak jsem se zhrozila co se tam děje. Kde kdysi byla jedna kotva je dneska 4 sedačková lanovka. Ten kopec to absolutně nestíhá! Když naše děti po 3/4 hodině ještě nesjeli, už mě brala panika a manžel to teda nevydržel a šel krajem sjezdovky děti najít. Děti seděly už zraněného lyžaře s vykloubeným ramenem, kterému ještě s pomocí jiného pána zavolali pomoc. A dcerka teda byla vykulená, že je letos na snowboadru prvně a potřebovala by si víc najet, a že se tam fakt bojí. Kluci nakonec jezdili každý den. Jezdí dobře. Dcerka to vzdala.
Když jsem vidéla co se děje u lanovky, tak jsem fakt koukala na tu bandu neandrtálců strkající se jeden přes druhého tak neurvale. To samé dojezd - jedna plotna a dětem tam nad hlavami skákali lyžaři a snowboadristi s dopadem do fronty. No, fakt hustý?! "Já jedu a vy kolem si prostě dávejte pozor!" Děti pak byly na celý den ještě poslední den pobytu, ale každý z nich měl nějaký obdobný zážitek, co popisuješ. A byla jsem nakonec ráda, že je to vedlo k tomu nenechat ségru někde samotnou a střídali se u ní, aby se jí nic nestalo. Dceři je 10 let.
Jezdívali jsme bez helem a my jsme s manželem dlouho ani helmy neměli. Děti tedy vždycky. Dneska bych na sjezdovku bez helmy nevylezla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.