| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Juilliet, já teda denně oteviram webové stránky ústavního soudu, mezi jinými zdroji informaci, spoustu rozhodnutí čtu slovo od slova, z některých si dělám poznámky do budoucna, takže bych rekla ze mám trochu přehled o tom, co tam rozhodují….a tohle dělám roky … a z doby, kdy jsem to ještě nedělala, tak jsem precetla dost rozhodnutí US zpětne

Zatím stále ještě přemýšlím, jestli se tam Marek Benda hodi nebo ne….vlastně o něm moc nevím, jaké má názory a co konkrétně děla, jestli každý den něco píše, jestli musí nějak odborně argumentovat

Obecně si myslím, ze ústavní soudci by měli být z různých prostředí, určitě ne všichni by měli přicházet z “obecných soudu”, ale měli by spolu komunikovat a navzájem se ovlivňovat…a ne ze když se spis dostane ke Kateřině simackove (už tam není, je na evropském soudu pro lidská práva ve strasburku), tak se to udělá podle simackove jejím stylem

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.