| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska ještě pracuji, ale syn s dcerkou mají připravné těsto na perníky a linecké pečivo, také budou píct a zdobit beránka a já jsem se slíbila, že udělám úklid balkónu a připravím sezení na jarní-letní-podzimní snídaně a kávičky, relaxování. Jedno dítě mám na tréninku na celý den mimo město.

Zítra zůstávám s marodem sama doma a nejstarší syn s manželem jedou na závody na celý víkend. Dcerka má celý den divadlo, tak se budeme blemcat po bytě. Asi umyji okna a synek udělá nádivku. Budeme se šmrdlat s rostlinkama co jsme zasadili. Mrkneme na nějakou pohádku nebo film, protože mám rozpletený svetr pro dcerku a moc bych ho už chtěla dokončit. Je jasně žlutý takový jarní, tak aby si ho sithla užít. Určitě si zahrajeme nějakou hru.

Sobota a neděle to musíme vymyslet něco poklidného - návštěva muzea nebo nějaké výstavy. Synek nesmí mít žádnou zátěž, ideálně by měl teda ležet, ale je už 3 týden doma. Uděláme mazanec, vajíčka, upečeme chleba a rohlíky na víkend a asi nějaké maso a zeleninový salátky budeme vytvářet.

Pondělí budeme doma celá rodina, tak že nás čeká určitě společenská celodenní hra a v úterý už mažu do práce.

Jinak doufám a pevně věřím, že dočtu knížku, půjdu si každý den zaběhat a dočtu časopisy co se mi tu nashromáždily za tři měsíce a doufám, že to bude na dlouho takový poslední flákací víkend.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.