| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano. Ve druhém ročníku vysoké školy jsme s kamarádkou vlezly v rámci nepovinného tělocviku na bazén a začaly jakože plavat. Telocvikář nám řekl, že plavem jako dvě tetky a že nás nejbližší vlnka zalkne. A že jsme mladý ženský a tohle je ostuda. A máme to trénovat klidně doma ve vaně. Tak jsem trénovala. Pak jsem začala chodit do jiných hodin plavání a postupně se naučila techniku stylu prsa a kraula, časem i další dva styly. Od čtvrtého ročníku už jsem chodila prakticky denně, od pátého jsem se stala členkou Vodní záchranné služby ČČK a trénovala i v sobotu. Postupně mě povinnosti donutily ubrat, ale "trénuji" nejmenší děti v našem okresním městě už 20 let.
Ve dvaceti by mne nenapadlo, že v padesáti přeplavu padesátku motýlkem.
Takže ano, jen pod vodou, jinak to prostě není plavání. Do práce přicházím s mokrou hlavou 2x týdně, častěji u nás ranní plavání není. Z prsařů, hlavně z těch se suchou hlavou, mám hrůzu. Pokud mi takový rozkopávač vleze do kondiční dráhy, můžem jít domů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.