| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jedna moje babička s námi bydlela, starala se o mě od mých tří měsíců, kdy šla maminka do práce. O prázdninách jsme spolu jezdily k tetě - maminčine sestřenici na chatu do Beskyd, teta měla stejně starého vnuka, s tím jsme si hráli. Jezdila jsem tam každé prázdniny od svých prvních narozenin až do 14 let. Mezitím mě naši brali s sebou na dovolenou, ale většinu prázdnin jsem strávila tam. Babička ale v mých 8 letech zemřela. Druhá babička bydlela s dědečkem na vesnici, nehlídali mě nikdy, jen jsme tam jezdili občas na návštěvu.
Moje maminka mi děti hlídala, ale vždy jen přes den a u nás. Většinou když byly nemocné, což bylo téměř furt. Druzí prarodiče měli domek se zahrádkou a hlídali o prázdninách, vždy celý pracovní týden, na víkend jsme si děti brali domů. Žádní prarodiče s nimi nikam nejezdili.
Já, jestli kdy budu mít nějaké vnouče, což zatím nevypadá ( synovi je už 35 a dceři 37), tak hodlám maximálně hlídat, když bude potřeba, jezdit s vnoučaty nikam nebudu, nemám auto a jsem na to sama. Taky mi už bude za chvíli 64 a vnouče v nedohlednu, takže už teď se necítím na několikadenní hlídání malého dítěte, natož třeba za 5-6 let. To už budu ráda, že obstarám sama sebe, natož nějakého prcka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.