| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- Večeře jím teplé i studené, ale snažím se jíst nejpozději do 18 hodin a večeřet střídmě. Držím se starého známého: snídej sám (tedy hodně a pestře), obědvej s přítelem (tedy méně a pestře) a večeři dej nepříteli (což nedělám, neb žádného nemám, ale dám si jen trochu, úměrně k tomu, co jsem jedla přes den). Zhubnout se mi kdysi (po porodu) povedlo odbouráním večeří a snížením porcí.
- Tuky jím všechny, mám ráda tučné věci a jím jenom tučné, netučné nejím. Tuky jsou potřebné a zdraví prospěšné. Ale zase - už dovedu odhadnout množství a tukama se nepřecpávám.
- Svačina do školy, klidně může být pečivo, ale zase v množství úměrnému ostatnímu jídlu.
- Průmyslově zpracované potraviny - to vlastně ani nevím přesně co je a hlavně moc nevidím důvod proč je jíst. Všechny ty různé sladkosti a pochutiny jsou poměrně hnusné, přechucené a ke stravování naprosto zbytečné. Měly by sloužit jen jako odměna, pamlsek a ne jako každodenní stravovací rutina.

Stravovací vychytávka pro štíhlou linii je u každého především v hlavě. Chce to si poznat co mi vyhovuje, kolik jídla v jaké skladbě i době potřebuju, co už je navíc, a z toho vycházet. Stravovací návyky je taková trochu škola, samovzdělávání a nejsou bez boje, vůle a trochu toho trápeníčka. Většinou je to ale prosté - jíst všechno, pestře, v množství úměrnému životnímu stylu, vyhýbat se pochutinám - střídmě se jimi odměňovat. Prostě zatnout, nehledat výmluvy a omluvy (před druhými ani před sebou). A nežrat, ale jíst. To se týká jak množství, tak skladby. Samo to fakt nejde a je to na každém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.