| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tihle lidé (bez ohledu na etnikum) pravděpodobně nemají nijak extrémně vysoké dávky. Buď okamžitě utratí, co dostanou a pak přestanou žít na vysoké noze, nebo k penězům přišli všelijak, nejspíš ne zcela legálně. To je první věc.

Druhá věc co s tím. Zkrátka narodit se v Chánově, asi bychom byli také nepřizpůsobiví. Tedy převážná většina z nás. To musí být sakra silná až výjimečná osobnost, aby se z takového prostředí vymalila.
Jo, je to běh na dlouhou trať a snažit se musí všichni, majorita i ti zatím nepřizpůsobiví.

Další věc, mě už mocrát napadlo, jak bych se asi chovala, kdyby si lidi zjevně začali hlídat tašky a kabelky, jen se objeví někdo stejného etnika jako já. Nezačla bych radši krást, kdybych stejně byla automaticky pro každého zlodějka? Přeháním, vím. Ale zase ne moc.


Kéž by se někdy člověk neposuzoval podle etnika, barvy pleti a národnosti, ale podle toho, jaký je. Toho se já určitě nedočkám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.