| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A ti není náhoda, Velký bratr nás sleduje:) Kdyby článek někdo s předplatným uměl odemknout, budu mu povděčna.

Jinak naše autobusová kauza - manžel tam ráno naběhl a mluvil s nějakým vedoucím směny či co. Ten mu pak následně volal, že sehnal řidiče, řidič samozřejmě jakékoliv nadávky popřel, my to jaksi dokázat nemůžeme, nicméně ten dispečer se manželovi zdál slušný, že snahu měl, prý řidičovi vytknou minimálně to, že měl zkontrolovat tu jízdenku, což neudělal (neodovolil jí tu jízdenku ukázat, že ho to nezajímá) a v tom odbavovacím systému to bude (resp. nebude) vidět Manžel mu teda rovnou řekl, že stížnost stejně psát budeme, aby to měli písemně. Nic víc s tím asi nenaděláme. Není to bohužel poprvý, už se mi jednou stalo, že mě v obchodě napadla ochranka, že tam moje děti chodí pravidelně krást (prý je dobře znají a jsou to ti haranti z ubytovny). Synovi tenkrát bylo asi 5, hrozně se bál že, ho odvedou policajti. To jsem tam udělala scénu, že málem spadl Lidl.
Dcera z toho byla včera docela přešlá. Člověk asi nečeká, že jede domů po kroužku a řidič mu bude nadávat do negrů:( V tom krámě bych to snad ještě "pochopila", ochranku může dělat asi každý, ale byla bych ráda, kdyby autobus neřídili úplní magoři.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.