| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem, jdu se zeptat na malý průzkum. Mám mladší dítě v 5. třídě tj. cca 10-11 let a neustále se potýkám s tím, že okolí mé dcery její vrstevníky všude doprovází, vyzvedává, nepouští nikam samotné, hrát si jen na zahradu do parku radši samotné ne atd. a nevím co s tím. Oni pustí dítě samotné do kina nebo do nákupáku, ale tam ho odvezou a chtějí aby jej třeba druhý rodič z party vyzvedl. Za mě můžou holky busem, jede 20 minut. ~d~
Bydlíme v obci za Prahou, za mě vesnice, všude chodníky, po vsi se nepohybují pochybné osoby, doprava úměrná době.
Jsem vnitřně nastavená, že holka na konci 5. třídy může prostě jít sama v 7 večer přes půl vesnice domů od kamarádky a nemusím si pro ní dojít. Do vedlejší obce na kroužek si prostě může dojet busem. Rodiče jejích kamarádek se chovají opačně, zvláště jedna rodina dívenky se kterou moje dcera tráví spoustu času odmítá dokonce moji dceru samotnou bez doprovodu pustit. Několikrát jsem jim výslovně řekla, že dojde sama. Může i na koloběžce či kole. Ne oni se bojí a pak mi dceru doprovodí domů oni. Což mě staví do pozice, že snad chci, aby mi dítě cestou unesl úchyl a dítě si samozřejmě vynucuje doprovod, protože je mu blbý, aby ji doprovázeli rodiče kamarádky.
Prosím řekněte mi, že jsem nezodpovědná nebo že ostatní rodiče jsou přecitlivělí. Jak je to ve vašem okolí?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.