| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přeji všem krásný den a chci napsat pokračování..a moc prosím neodsuzujte mě.
Přečtěte si prosím ppůvodní příspěvek..
jinak stále spolu chodí pokud se tomu dá tam říct...

Je to druhý pokus.....na jaře se sám přiznal ( poněvadž jí to chtěla říct kamarádka) že si píše i s jinýma holkama. Rozešla se s ním ale další den stejně dala druhou šanci, on slíbil že to byl úlet, sranda atd. atd. to se stalo v březnu.
Dcera doufala že bude vše jinak, uvidí se častěji, dá ji najevo že je pro něj důležitá. Ano dává když příjde....ale od té doby se rozmezí prodlužuje, 2x týdne i když netrénuje, maturita na podzim atd. A dcera opět stále čeká a čeká..ted maturovala a ukázal se na hodinu jednou týdně.
Vidím jak se dcera trápí ale umí hrát divadlo. Já jsem v postavení maminky, která má dělat že je jí to jedno nebo co mám dělat. Nejde se nezeptat jestli příjde nebo ne.....včera to vyvrcholilo....on tráví čas nejraději s kamarády a připadá mi, že čeká až to rozsekne ona. Opravdu nejde zvládat to, jak se dcera trápí....a hlavně vím, jak byla nemocná, že umí hrát divadlo.Maturitu udělala super hlásí se na výšku...vím, že si s ním nemá moc co povídat...uplně jiné priority atd. atd.

A ted maminky do mě......prostě mám opravdu mlčet a čekat a koukat se na to? Když se jen zeptám je zle. takže mám mlčet a doufat že už konečně dcera něco udělá? Nepíše mu nevolá to ne...jen čeká kdy se milostpán ozve . Hlavně je to lenoch, který přestal závodně hrát na maturitu měl čas nechal na podzim...jen je namyšlený tím jak vypadá.

maminky prosím nekamenujte mě....ale...už jsem se zeptala vícekrát...byla jsem odbyta..řekla že jí tu pravdu nemusím říkat. Mám dělat jakoby nic? je dospělá ale neštastná ( což říká že je v pohodě( se slzama v očích, vzteklá, smutná) znám usměv smutného klauna.

Mám toho fakt dost..je to užasná holka chytrá ale prodělala anorexii před 5 lety...bojím se aby zase někam nespala. Proto jsem i v panice......prosím co by jste dělaly



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.