| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážný, "Tak jádrem je, že když jsme povolili, aby školy byly rozdílné, tak logicky, nemůžeme trvat na tom, že dítě musí za každou cenu do určité."

ano, souhlasím.

Ale asi tu nikdo nemá sílu o tom diskutovat, mj. tu málokdo má školkové dítě, aby ho to trápilo. Já tedy mám čtyřletou vnučku, a pravda je, že syn říká, že již teď je mu z celého problému zvaného "základní škola" špatně. Dívala jsem se, jakou mají spádovou školu, a popravdě dle webovek patří k těm pro vnučku vhodnějším. Jenže syn by si představoval něco mezi lesní školkou (kde je dítě teď), waldorfem a domškolou - respektive aby tam dítě nemuselo 5 dnů týdně, a celkově mělo volnost a pohodu. Počítám to skončí nějakou soukromou, nebo variantou domškoly. Doufám, že si nemyslí, že učit budu já ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.