| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi si to svoje dítě přivedou až v 8. Neznám státní školku, která by otvírala v 8 ~;)
Věř tomu, že někteří by si rádi přivedli dítě až v 10.


to už je ale věc toho, jak si to rodiče dohodnou ve školce, ne? já už teď mám děti dospělé, tak netuším aktuální stav, nicméně dokud byly děti malé, tak ve dnech, kdy jsem pracovala z domova, jsem vodila děti až před devátou. dalo se i později, ale to už bylo potřeba domluvit si předem s učitelkami, protože to už pak zasahovalo do programu školky a ne vždy tou dobou byla třída ve třídě. to samé vyzvedávání po o. pokud jsem řekla předem, nebyl problém, abych si ho vyzvedla nikoli v určeném limitu mezi obědem a spánkem, ale i kdykoli později, prostě dítě učitelka nechala mezi nespícími. i si vzpomínám na holčičku, která do školky chodila až po obědě a zůstávala do konce otvíračky. tehdy se střídala s někým, kdo naopak školku potřeboval jenom dopoledne, aby to klaplo co do celkového počtu dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.