| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No když s tebou obce se školou tu smlouvu uzavřít nechtějí, protože si kryjou záda pro případ, co kdyby náhodou měly moc dětí, tak prostě spádovou školu nemáš. Teda on u nás není problém ani tak ve školách, ty kapacitu mají, ale ve školkách, kde to bývá těsný. Proto to oficiálně nechtějí. V reálu máme těch dětí tak málo, že se obvykle vejdou. Jediný, kdo narazil, jsem byla já, když jsem potŕebovala umístit pŕedškolačku. Protože s dítětem, které nastupuje tak pozdě, se nepočítá. V obci, která defacto slouží jako spádová, protože je jediná, kam ráno něco jede, ten rok neodešlo žádné dítě do školy, takže vůbec nepřijímali. V druhé byl počet dětí nejistý, takže jsem mohla akorát doufat. Naštěstí to vyšlo. Jinak jsem se mohla dostat do problému neumístitelného dítěte (má PO3, takže by se ještě počítala za víc, jestli se nepletu + nutnost PA, hotový terno pro školky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.