| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Margato to je mi moc líto:-(. Zažili jsme taky i když při nesrovnatelném poranění. v lednu 1999 jsme bourali na Slovensku, navalil do nás Polák. Manžela poprvé operovali tam (nahazovali mu zpět kyčel a provrtali - blbě - koleno), druhou operaci - šroubovaný kyčelní kloub a sešívání přetržených šlach držících svaly stehna už absolvoval tady. Já měla sice jen nadvakrát zlomený kotník, ale měli jsme dvě malé děti a byli bez peněz. Než jsme se zdrchali a manželova máti do něj nahučela, ať zkusí lázně (k ortopedům chodil celý rok, na rehabky taky) zbýval přesně týden na to, aby do lázní nastoupil - na jeho diagnózu to byl rok. Nedali jsme to, já jsem měla zápal plic, neměl kdo hlídat děti a až předloni, po více než dvaceti letech (s nohou má pořád problémy a jediná rehabka která mu dlouhodobě trochu zabírá není hrazená pojišťovnou vůbec) jel do lázní po covidu. Zaměřili se i na nohu, protože jak byl měsíc ve špitále, téměř přestal chodit. Odjížděl tam odsud po měsíci s tím, že ušel 20 kilometrů - myslím si, že kdyby lázně absolvoval před těmi dvaceti lety, měl mnohem kvalitnější většinu produktivního života. Ale u něj jde "jen" o pohyb, jeho rozsah a snížení bolesti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.