| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ježíš jak já ti rozumím. Vyhazovala bych až bych brečela, ale začít bych musela tchánem. Pokud na tebe nikdo nejeci když objednas kontejner šla bych do toho hned a rázně.
Můj muž je sběrač a navíc "nevidím to".
Tech bojů co už jsme měli ~a~
Náš sklep je katastrofa, tchanuv kompost mě přivádí k šílenství ale prostě nesmím. Některé drobnosti vyhazuju tajné cestou do práce třeba, z vlastní popelnice je to vždy vytaženo ~d~
Naše obec 2x ročně dělá velkoobjemové odpady zdarma, tolik bych tam toho vyhodila. Můj jediný letošní úspěch byly muzovy lyže na nichž 20 let nestal a mezitím už si koupil dvoje jiné. Stejně se ale cukal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.