| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem. Před rokem jsem měla velmi vážný úraz, ano mohla jsem i zemřít zůstat zmrzačená a mít doživotní následky. No vzhledem k tomu, že týden na to můj táta utrpěl velmi vážnou mrtvici,nebylo kdy řešit co se mi stalo. Neměla jsem ani den neschopenky. Kolegyně vůbec nebyla ochotná mě zastupovat a brigádníci nebyly v té době. Zavřeno neexistuje. No nic jeden se s tím musí holt poprat sám. Jinak táta žil posledních 17 let s paní, které vrazil do jejího bytu veškeré své úspory. Jakmile paní zjistila, že tátu už není o co okrást vyhodila ho s holou. My jsme mu zajišťovali co jsme mohli v rámci našich možností. No nebylo to jednoduché, když navíc málo co tátovi bylo recht. Nakonec jsme sehnali bydlení pro něj no hodně komplikované i autem daleko cesta na 1.5 hodiny v zimě kolikrát i neprůjezdná. Spíš jsem byla ráda když on jako důchodce bydlejicí v bytě 1+ kuchyň a předsíň přijel k nám. Bohužel jeho nespokojenost nás dohnala k tomu, aby jezdil jen za mnou do práce na otočku. Já pracuji na 12 hod směny krátký dlouhý týden vstávám v 6 ráno a doma jsem v 21.30 do toho lítám po lékařských vyšetřeních a chlap si myslí kolik nemám asi tak volna to je marný. Táta nakonec skončil jako ležák . Všichni se na něj vykašlali. Za těch 17 let soužití s tou paní investování do jejího bydlení a rodiny nikdo ani nezavolá nic. Ségra se jen cítí strašně ukřivděná z toho ,že on se o ni nezajímal no jistě a ona ? Přece co má on povinnosti ne ona. Klasika. Kolikrát si říkám jak ti dva jsou si podobní. No každopádně táta jen leží a nic nechce, rehabilitovat ani cvičit málo komunikuje. Ještě jsme tolik věřili že by mohlo pomoci naslouchátko to vůbec nechce. Tak nevím už za ním jezdím úplně s nechutí. Strašně mě to vyčerpává. Co dál má někdo zkušenosti? Dá se vůbec ještě něco dělat? S člověkem této povahy? Změní se to někdy? Je to dnes rok od toho co se to stalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.