| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose chápeš to správně, pokud vrátí původní podmínky zůstanu, pokud bude trvat na nových tak jdu. Vím že mám čas do pátku, i proto jsem to dala dnes a ne až koncem týdne, nejpozději v pátek ho do toho budu tlačit aby se vyjádřil a buď podepsal a nebo zrušil jeho nařízenou změnu, pokud by byl problém vytisknu si preventivně další formuláře a předám to v pátek sekretářce a nebo ekonomce, ta potvrdí převzetí přede mnou na oba papíry, čímž by to mělo být škole předané. Nechci aby si to on protahoval tak abych prošvihla další měsíc, ale nemyslím si že to bude dělat, byl opravdu evidentně zaskočený že jsem to podala. Každopádně podle reakcí osob kterých se to týká už řeší věci co jsem mu o problémech v provozu a komunikaci řekla, o kterých evidentně nevěděl.
Takže já výpověď nestáhla, ale nechala jsem mu čas na přehodnocení změn a uvidíme k čemu se přikloní-jestli si mě chce ponechat a ustoupí ze své změny a nebo je mu to jedno a pak podepíše -já počítám stále s obojím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.