| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Reklamu jsem neviděla, článek jsem četla.

Já jsem vesnickej člověk, takže žiju tam, kam tyhle moderní vymoženosti ještě nedorazily. Když si chci objednat jídlo do kanceláře, tak musím zavolat do konkrétní restaurace a objednat si dovoz od nich, ale samozřejmě si objednám taky to, na co mám zrovna chuť. Ale častěji teda jdu na oběd normálně do restaurace, protože aspoň člověk vypadne z kanceláře. U nás není ani rohlík nebo tak něco, chodíme prostě pořád nakupovat do sámošek...

Do divadla, sauny atd. bych si jídlo samozřejmě neobjednala, vychovaná "postaru" jsem měla problém i před lety, když se zaváděl popcorn do kina... Ale už jsem si na to zvykla. Tak třeba za 10-15 let bude normální jíst i na přednáškách (myslím veřejně, ne potají), příp. i v divadle. V bazénu už se často normálně konzumuje - takové ty mokré bary, i u nás na kryťáku je restaurace, kam si zajdeš normálně v plavkách, "zaplatíš" hodinkama na ruce...

Jako s každou službou, když s ní nesouhlasím, nemusím ji používat.Zrovna klasické reklamy jsou off topic už strašně dávno, nemyslím, že to nějak lidi přesvědčí.

Asi mě spíš derou jiné věci. Přemýšlím, jestli mě někdy nějaká reklama rozčilovala, asi ne - ani "až to budu natírat příště, vy už tu nebudete", ani "fidorková" holčička mlátící do auta nebo nevím, o čem se ještě mluvilo, že není dobrý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.