| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, ve špitále jsem v posledním roce trávila dost času. Na různých odděleních, jak MM putoval. A nikde, fakt NIKDE, se mi nestalo, že na jakýkoli dotaz komukoli, by se mi dostalo odpovědi, že sestra nemá MM v péči. Možná jsem zpočátku neidentifikovala, že mluvím s uklízečkou, mají mundúr skoro stejný, liší se barvou, na různých odděleních je to odlišné. Buď mi pomohl ten, koho jsem požádala, nebo mi někoho poslal. Na JIP, NIP, ARO byly prosklené kóje, do které když jsem vešla, nesměla jsem ji opustit, dokud jsem neodcházela pryč. Pokud jsem něco chtěla, oslovila jsem prvního, koho jsem potkala. Čekat, až přijde doktor, možná bych se za MM ani nedostala. Chtěla jsem mluvit s doktorem, poslali mi ho, chtěla jsem zkusit dát MM domácí polévku, řekla jsem někomu, ten mi poslal kompetentní osobu. Nezjišťovala jsem, kdo má v pácu jídlo, hygienu, rehabilitace..., mluvila jsem s tím, kdo byl poruce, nikomu to nevadilo, že jsem je oslovila v nepatřičném pořadí. Stejné to bylo i na LDN a rehabilitaci.
Když jdu něco vyřizovat, občas se mi stane, že vlezu do špatných dveří. Ještě mi úřednice neřekla, že ona řeší něco jiného, můj problém řešit nebude. Možná to tedy i řekla, ale určitě dodala, že tohle řeší paní XY ve dveřích č.xy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.