| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopřivo ano jde to slušně.
U nás nás vedení tlačí k tomu že jsme v první linii, tj dozory ráno u vchodů a odpoledne pohyb po chodbách a tak máme nařízeno se každého ptát kam jde ,proč tam jde, jestli má sjednanou schůzku, pochopitelně slušně, jsou rodiče co jednají stejně slušně a domluvíme se, navedeme kam potřebují,počkají než přivedu jejich učitelku atd., jsou rodiče co si myslí co mi blbá uklízečka má co kázat proč a kam jdu a tvrdě nás ignorují a jsou rodiče co jsou vyloženě agresivní slovně. Když jsem se ptala na poradě co máme dělat v takové chvíli , tak byl ředitel chvíli ticho a pak tedy navrhl že mám kontaktovat nejbližšího učitele, či zástupkyni, no dobrá rada, jenže mezitím jsou někteří rodiče schopni být o patro výš, nebo je to v čase kdy jsou všichni na poradě a nebo tam ještě nikdo není a pak nemám co řešit-zažila jsou toto vícekrát. Chápu nařízení proč rodiče do školy bez ohlášení nesmí, jsou tací co si jdou na chodby vyřizovat spory se spolužáky svých dětí, ale pokud mi rodič řekne že jde za učitelkou pro úkoly, protože je dítě nemocné nebráním mu. Taky už mi rodič vynadal jak je možná že ona jde za učitelkou (bez ohlášení) a ona tam v 6.45 není, vždyť přece škola je otevřená, ona s ní musí nutně teď hned mluvit, nebo jak je možné že musí čekat až jim skončí porada, ona nemá čas . Ale taky že ředitel u nás dodnes neví proč jsme vlastně ze školy odešli a co vše se řešilo, protože jednání bez zápisu o jednání žádné jednání není, ono vlastně neexistuje a tak hodiny buzerování ze strany učitelky vlastně neexistují.Takže ano lidi jsou různí na obou stranách, ale pořád si stojím za tím že základ je jednat slušně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.