| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže tu máme za sebou týden u vody:

Sarah Morgan-Léto v Paříži
(oddechovka, která Vás provede po Paříži)

Danielle Steel-Vzácné dary
(o třech nevděčných dcerách)- pochopte, něco jsem si na regálu odnést musela, když jsme měli na 2 měsíce adoptovat knihy, tohle na mě trochu zbylo~t~, ale nelituju

Mary Ellen Taylor-Dům v zátoce
(úžasná kniha, přečtete jedním dechem)

Mandy Baggot-Vánoce v Paříži(hned víte jak to dopadne,ale pokud si potřebujete ujasnit, že do Paříži na Advent vyrazíte, tak to je ta správná kniha, navíc když sněží, krásně to chladí při čtení~;))

Rhys Bowen-Panství Farleigh (čekáte červenou knihovnu, velký omyl, děj se odehrává na panství za války, maličko špionážní,ale četlo se to krásně)

Jenny Colgan-Léto s vůní čerstvého chleba (je to druhý díl, tak pozor§!!- první díl:Ostrov s vůní čerstvého chleba)- vracíme se do pekárny na přílivový ostrůvek

Danielle Steel-Dědictví krve
(jo tak to mě hodně bavilo, co lze nalézt , když děláte rodokmen, u té vody ani nevadilo, že současnost nic moc~:-D, děj z rodokmenu dokonalý)

Kim Michele Richardson-Knihovnice z Troublesome Creeku
(takže toto máte i s fotkama z té doby velké hospodářské krize, horskou část Kentucky objíždí pojízdné knihovnice, vyzábí jim z časopisů další knihy-výstřižkové knihy, navíc hlavní hrdinka trpí nemocí co má modrou kůži, takže jsem sice věděla,občas člověk narazí na článek, že tam ty lidé žili hodně, ale jak špatně se s nimi zacházelo jsem zjistila pořádně až nyní. Jo a poučila jsem se jak se používala namlouvací svíčka, vůbec jsem to neznala.)

Nina George-Krása noci
(no je to spíš takové zamyšlení, které stejně člověka nutí dočíst rychle do konce)

no a zase za pár dní~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.