| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj bývalý manžel se projevoval stejně. Nikdy by nějak nemístné neřval na sportu atd.Nejprve jsem měla za to, že bud perfektní, klidný, můj celkem velký temperament uzemnujici. A taky žw jeho absence bouřlivych emocí vylučuje nevěru. Neumí li vzplanout, nepodlehne tomu zážehu. Spletla jsem se. Lety se ukázalo, že on je prostě narcis, že se stále jaksi kontroluje. Projevy lásky a i prijemnych emoci vůči sobě má rád, vlastně hodně vyžaduje, ale reciprocita zádná. A Třeba když veterinář kdysi řekl, že psa asi bude nutno utratit....a já začala brečet, sjel mě pak venku " jak to vypadalo, brečet u veterináře?" Atd. Jo a za jinou ženou odešel na mé mateřské. Dokonce bych řekla, že ačkoli mou emocionalitu potíral a někdy nesnášel, jakoby mu imponovalo, že si " dovolím" být spontánní. A má taky už hodně vztahu za sebou, neznám ty ženy, ale mám dojem, že jsou taky emotivní... takže i to je moznost:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.