| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, možná vám to směšné přijde, ale já jsem zrovna ten, kdo kolikrát při své práci prohlíží výpisy z účtů (i soukromých) třeba za 3 roky.

A jestli si myslíte, že finančák se rád nepodívá, nebo soud..., tak Vám to možná legrační přijde.

Samozřejmě, že na výpisu je vidět tak akorát Lidl - platba kartou - 327,50 Kč a ne, jestli jsi si koupila rohlíky nebo chleba, ale při troše práce už to spárovatelné je... (i finančák i soud má právo vyžádat si k tomu i tu účtenku...)

A takové to, že někdo tvrdí, že nemá peníze, nebo že málo vydělává, a přitom na výpisu z účtu má platba kartou Guess Brno Olympia 6 857 Kč..., tak to je celkem vídané.

Proto já striktně rozlišuju podnikatelské výdaje, které stejně musím mít na účtenkách a ukázat finančáku, když je potřeba, a nepodnikatelské (které platím hotově a kartou jen v nejhorším).

A v bance to sice neprojíždí "úředník", ale program (nějaký ten bot) a to teda jako jo. A můj bankéř na můj účet fakt vidí (mám svého, x-krát mu volám, že ať se mi podívá na účet, jestli...., a dostane se tam kdykoli, nemusí to nijak zdůvodňovat...). Takže když jste "zajímavý" klient, tak nepochybuju o tom, že se tam občas někdo mrkne. Můj bankéř o mě ví víc, než moje matka, co se finanční stránky týče, to bez diskuse. Vlastně nejvíc, myslím, že možná i víc, než můj muž... Tak nevidím důvod, proč mu cpát info i o tom, kde jsem si koupila zmrzlinu a jestli dělám týdenní nákup v pondělí nebo v pátek...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.