| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dopredu chcem zdorazniť, že nič nemyslím ironicky, všetko sú to vážno-naivné myšlienky.

Dovolenka, resp. DOVOLENÁ U MOŘE.

Asi (určite) som divná ja, ale mám tendenciu ľutovať všetkých dovolenkárov, resp. tých, čo cestujú k mori, do tepla - do ešte vačšieho tepla než je u nás.
A nejaké info mi to len potvrdzujú:
- moja mamka sa už nemohla dočkať, až sa vráti z Talianska, a to sa im primo nedialo nič hrozné. Akorát bolo veľmi teplo a na spoločnej izbe mala kamarátku, ktorá v noci hlasno chrápala.
- známa mi včera písala, že v Chorvatsku im začala omdlievať 4 ročná dcéra, bola bledá, nemohla rozprávať. Po schladení a napití sa to zlepšilo
- synovec odcestoval s rodičmi do Turecka. Pracne shodil pár kg, a už dopredu sa bojí, že za 14 dní incl. to naberie spať, "protože co jiného dělat v tom komplexu".
- babička chlapečka z našej mš mi o víkendu vravela, že "v létě cestovat na jih byla hloupost, víc jsem se trápila než si to užívala"

To len pár čriepkov. Ale aj keby nebolo nič z toho, tak ja som to cítila už predtým - že tento rok v lete ČR/SR + hory inde (Slovinsko a pod).
Blízko nášho domu je parkovisko, kde príde autobus, na ktorý už čaká kopa dychtivých dovolenkárov. To je pre mňa už úplná nočná mora - trmácať sa v tom vedre busom, s xy cudzími ľuďmi, byť vystavená roznym výparom a zvukom, pričom na konci tunelu je ešte vačšie vedro než u nás. Pre mňa čistá zúfalosť.

Aké to je Vaše leto?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.