| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, odpovím jako matka 16letého kluka, který má většinu kamarádů z on-line prostředí :-)
Nejdřív chtěl jet ve 14 letech za kamarádem do Košic (jsme Brňáci), tehdy bych možnost spaní u něj uvítala, protože to tam (myslím z prostorových důvodů) nešlo a docela složitě jsme dopravovali dítě do Košic (tehdy v doprovodu mého muže, který tam měl jinou akci) a zpátky musel jet večer po vlastní ose. Následně začal jezdit do Kolína, jakože za kamarádkou - je z toho láska už druhý rok. On u ní nespává, ona u nás ano (často přijíždí na 2 dny), začalo to jako nutnost po plese a teď už je to nějak běžné :-)
Jejím rodičům stačilo poznat syna, s námi se potkali až někdy potom při jednom vyzvedávání. Nijak se spolu moc nebavíme, stačí, že si rozumí mladí ~:-D
Já jsem z nějakého lustrování dost nervózní, byť chápu, že rodiče děvčat jsou asi obezřetnější, spíš mám strach, že se nějak nezalíbíme a kvůli nám by byl problém ~f~ vím, asi pitomost, ale netuším, jaké priority má druhá strana ~d~
Pokud by si chtěla druhá strana před první návštěvou zatelefonovat, byla bych pro všemi deseti, ale videohovory jsou mi velmi nepříjemné. Jinak považuju za důležité, aby to nevadilo mladšímu dítěti, případně bych mladšímu umožnila strávit tu dobu třeba u babičky, kamarádů apod., pokud by jí vadilo mít na patře cizí návštěvu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.