| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já znám jen případy, kdy to funguje skrytě - takže dlouholeté milenky (milenci), ale doma se to "oficiálně" neví (byť já si teda myslím, že kdyby to ten druhý partner "chtěl" vědět, tak se nejspíš dopátrá).

Takže takový to "s tichým souhlasem" nebo "co oči nevidí, srdce nebolí", to jo. To znám.

Ale nesmí holt blb tahat milenku a manželku na stejnou akci (viz mé téma níže). To je kretén.

(ale takový to, jak je třeba ve filmu Medvídek, že to rupne až po letech a třeba i s děckem, nebo v tom teď Zbožňovaný, jak to Bartoška táhl (při vědomí manželky) až do důchodu s Chýlkovou a ruplo to až po letech - tak to jo, to v praxi znám. Min. 1, který má s milenkou i dítě (jestli manželka ví nebo neví, nevím) a min. 2., kterej má (vdanou) milenku už aspoň 5 let (a manželka to asi spíš neví - nechce vědět) a min. 3., kterej má taky (vdanou) milenku dlouho (ale myslím, že on nemá ženu, že on je cajk, jen ta milenka má muže a toho milence - ale roky taky)... Myslím, že to funguje, dokud to prostě někomu z účastníků nezačne natolik vadit, že to začne řešit. Nebo než to rupne natolik blbě, že se to řešit musí...)

Když jsem byla mladá a setkala jsem se s tím poprvé a měla jsem jít na garden párty k chlapovi a jeho ženě, i když jsem věděla, že ten chlap má milenku (vlastně oficiální ad dlouholetou, věděli to snad všichni, jestli ta žena ne, tak byla fakt "slepá"), tak mi to bylo dost blbý... A bylo mi jí (té manželky) fakt líto. Ale třeba to věděla. No, každopádně to už je nějakých 20 let zpátky, tam to nedopadlo - dopadlo - no rozvedli se a on je s tou milenkou...

Dneska už to beru jen jako informaci, sama o tom nikde nemluvím, protože buď to vím pracovně, takže ani nesmím, nebo i když soukromě, tak nikdy nevíš, kdo to ví a kdo to neví a jestli něco neprokecneš... Takže prostě vím, že se to děje, určitě to není ani vzácné ani výjimečné a nelituju/neodsuzuju/nehodnotím/neřeším. Ono se to časem utřepe - buď to skončí samo, nebo je z toho průser a už je to "věc veřejná"...

Ale jako otevřené milenecké soužití, že to všichni vědí, neschovávají a nedejbože spolu jezdí i na dovolené, tak to ne a dokonce ani z doslechu...

Jo, vlastně jo, když do toho započítáš slovenského politika Borise Kollára, který dle posledního sčítání oficiálně je otcem třinácti dětí, a to celkem s jedenácti ženami. Ty "nové" do tohohle jdou naprosto otevřeně a při plném vědomí. Ten ani nic tajit nepotřebuje... A tam se běžně píše, že ta a ta šli spolu tam a tam, a dítě matky č. 5 s dítěem matky č. 8 spolu oslavily narozeniny... Myslím, že takovýhle patchwork jen tak někdo nepřekoná... ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.