| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jak to dopadlo:
Chlapec spal v Jugendherberge v Düsseldorfu, takze vecer odjizdel nejpozdeji v 22:00.
Coz bylo dobre - dcera si hned po prvnich hodinach nazivo povzdychla, ze to ty dva dny vydrzi ale jde ji na nervy: furt si chce povidat a ona chce mit klid.

V utery jsem je "vyexpedovala" na prohlidku matematickyho muzea do Bonn, ale hoch chtel pak byt co nejvic u nas doma.
Pry porad pred dcerou basnil, jakou ma uzasnou rodinu; pritom jsme s nima nic moc nedelali.
Ale pro nej byl zazitek i to (pro nas samozrejmy) spolecny stolovani v poledne a vecer a po veceri hrani her.
Mne pripadal moc milej.
Cita, vysoce inteligentli (stipendiant na mezinarodni skole), telesne typ Miro Zbirka ale daleko krasnejsi oblicej, moc jemny rysy.

Behem vypraveni rekl i, ze "by lidi meli na rodicovstvi fakt delat neco jako ridicak."
Sem to nebrala moc vazne, no pubertak. Ale pak mi dcera o samote rekla, ze ji sokovalo, ze si v sobotu jeho matka odjela na nekolikadenni vylet do Francie a ani mu to nerekla - dcera s nim telefonovala a on rika "mama neni doma, asi je na delsim nakupu". No a mati se vecer nevratila a druhej den mu napsala, kde je... Ze si ten vylet do Francie o par dni prodlouzi.
Tatik mel po rozvodu pred 3 lety s detmi soudne zakazanej styk, kluk doted nema konto, pac by mu ho otec mohl vyluxovat.
Starsi sestre je 19, uz dlouho z domu, studuje a asi si kluka, co s nim ted chodi vezme. ~8~ Tady uplne nestardantni, normalni je svatba az po studiu a par letech v zamestnani. Asi chce nekam nalezet.

Jeho rodicum ~4~

Bylo mi ho dost lito, nejradsi bych ho adoptovala...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.