| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem moc děkuji omlouvám se v práci opět chaos nestíhala jsem reagovat. Dělám 12 hod směny krátký dlouhý týden. Ráno vstávám v 6 a večer už mě chlap vozí tj doma konečně o hodinu dříve než předtím.Tj 20.30 Odpadlo hodinové sezení na nádraží. Chystám si krabičky tak abych měla za den 4 jídla tj snídám jogurt ovesné vločky k tomu 3svesttky a 3 datle. Ranní svačina většinou ovoce odpoledne oběd večer zelenina tvaroh a většinou kukuřičný plátky . Docela dost jsem se zasmala tomu jak si fakt někdo pořád myslí , že s bezlepkovou dietou zhubne protože já jsem přibrala 17 kg! A dolů to prostě nejde. Musela bych jíst jen proteiny nebo nevím. Tloušťka je jednoznačně z těch chlebíčků na nic jiného nikdo nepřišel a všechny chleby jsou hnusný a chutnají jako papundekl a pečení též. Mmch všechny rady chytají plíseň. Občas jsem řešila upecemim zeleninových placek, ale ani už to nedávám. K té pastice prostě si ji jdu koupit tak jak si někdo jde koupit bagetu já si zabehnu koupit tu paštiku. Rýžové chlebíčky už taky nemůžu ani vidět jsou hnusný. Z chytání neustálých krabiček mi už hrabe. Ne mám hlad nemám chuť na nic. Závidím tomu kdo při hladu sní všechno. Dávám si pozor na vlci hlad pořád myslím na to, že musím jídlo rozdělit. Ale opět už z toho hrabe. Navíc pořád + 100 kg. Hubnutí jsem vzdala. Spíš mě zajímalo jak to má někdo jiný. Třeba Pawwla to má podobné jako já. Děkuji všem za postřehy pomohlo mi to. Děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.