| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem ráda, že to tady píšete. (Půlka, Blanka Termix, Kat a další...)
Mám pocit,že Čumča nabyla dojmu, že já se narodila ve zlaté kolébce, ve zlaté kleci nadále žiju, moje děti se vzdělávají bez problémů, my jim navíc všechno, i to vzdělání, zaplatíme... Takže nemám právo vyjadřovat se k případům, které takové štěstí neměly"...
Většina věcí v životě je na nás. Občas něco nevyjde podle představ, občas zasáhne osud. To ale neznamená, že my už nejsme ti, kdo náš život řídí.
A zrovna záležitost jako narození dítěte v neplánované době není žádné neštěstí a dá se to řešit. Dospělé dítě, které se vzpírá a nechce se učit se taky dá řešit.
Pokud teď nedodělá maturitu nebo pokud dítě nedodělá VŠ, rozhodně to není konec světa. ani nikdy není předem odsouzené k živoření a špatnému sociálnímu životu.
Záleží na něm.
Já jako rodič můžu podat pomocnou ruku , (ač to tak nevypadá, já bych svým dětem vždycky pomohla, ale ne tak, že bych je pomalu násilím nutila se učit), ale vždycky je to na tom daném člověku, on musí chtít.
Každý má karty rozhozené jinak, tak je to na celém světě.A každému se kdykoli můžou ty karty rozházet.
Do Coopu bych nikdy pracovat nešla, protože nechci. Ale dovedu si představit, že někomu to vyhovuje-blízkost zaměstnání, žádné velké nároky, stálý plat nějaký plat...
Je milion dalších možností, vybrala bych si něco jiného, co by mě bavilo.
A škola se dá samozřejmě studovat v každém věku. Když člověk chce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.